Biz Kimiz? 

TASH Dış Ticaret, uluslararası ticaret alanına odaklanmış çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir firmadır. Ağırlıklı olarak Türkiye üzerinden tedarik edilen ikinci el ve sıfır makinelerin yurt dışına ihracatını yaparak anahtar teslim fabrika kurulumları alanlarında müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

Bunun yanında, satış sonrası destek, yedek parça tedariki, personel eğitimi ile girişimlerinizin verim ve sürekliliğini garanti altına alıyoruz.

1997 yılından beri edindiğimiz ihracat tecrübesi ve kurumsal şirket kültürünü yeni bölge ve sahalara ulaştırırken kusursuz müşteri desteği politikamızın bir gereği olarak Rusya ve Ukrayna bölgesindeki ofislerimizde sürekli hazır bulunan uzman teknik ekiplerimiz sayesinde işinizin durmasına asla müsaade etmiyoruz.

 

Misyonumuz

Şirketimizin ana hedefi Türkiye'de çeşitli sektörlerde üretim ve satış yapan firmalarla, yurt dışındaki alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini arttırmaktır.​​

Partnerlerimiz

2002 yılında kurulan Ritim Beton Ukrayna Kiev bölgesinde yüksek kalitede hazır beton üretimine başarıyla devam etmektedir. İlgili sayfaya aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

 

ritim.JPG

Ataköy 7-8-9-10. Kısım 

D-100 Güney Yanyolu 

Nef 22 Residence

B Blok Kat:14 D:282

Bakırköy/Istanbul/Türkiye

Türkiye Sorumlusu

+90 531 270 65 70

© 2021 by TASH

Tüm hakkı saklıdır

  • Facebook Sosyal Simge
  • TASH LinkedIn
  • TASH Twitter